Obecnie koloryzacja brwi henną pudrową stała się najpopularniejszą metodą wykonywaną w salonach kosmetycznych. Oferujemy szkolenia prowadzone przez naszych Instruktorów na terenie całej Polski. Zapraszamy wszystkie Specjalistki na poszerzenie swojej wiedzy, z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów marki Just Beauty. Profesjonalne szkolenia skierowane są do osób, które chcą uzupełnić zakres usług wykonywanych w swoim salonie oraz zdobyć nowe doświadczenia.

Szkolenie ze stylizacji brwi metodą pudrową świetnie wpisuje się w najnowsze trendy, które pozwolą Tobie stworzyć specjalną ofertę w swoim salonie.

PROGRAM SZKOLENIA PERFECT BROWS (PODSTAWOWE)

W części teoretycznej Instruktor wyjaśni zagadnienia z anatomii i fizjologii włosa, dopasowanie kształtu brwi do kształtu twarzy oraz geometrii brwi. Omówione zostaną kwestie wymagań sanitarnych i higienicznych, jakie powinno spełniać stanowisko pracy do zabiegu, jak i również preparatami i akcesoriami.

Część praktyczna odbywa się na modelce pokazowej, na której wykonana zostanie samodzielna praca kursantki. W tej części zostanie podsumowane i omówione szkolenie.

Po ukończonym szkoleniu kursanci otrzymują Certfikat Marki Just Beauty, zaświadczający o posiadaniu umiejętności zgodnymi z wymaganiami standardów Just Beauty oraz możliwości wykonywania profesjonalnej stylizacji brwii.

PROGRAM WARSZTATY METODY KOLORYZACJI + PERFECT LINE (UZUPEŁNIAJĄCE)

Na warsztacie przedstawione zostaną różne metody koloryzacji brwi oraz jak tworzyć płynne przejścia, wzmacniać efekty koloryzacji. Pozyskacie wiedzę na temat, w jaki sposób można uzyskać Effect Ombre Brows oraz PERFECT LINE. Jest to prawdziwy „MUST HAVE” na rynku stylizacji brwi! Warsztaty kierowane są do osób, które posiadają podstawową wiedzę z wykonywania zabiegu Henny Pudrowej. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do wcześniejszego wysłania certyfikatu świadczącego o możliwości wykonywania usługi oraz zdjęcia swoich prac.

Po ukończonym szkoleniu kursanci otrzymują Certfikat Marki Just Beauty, zaświadczający o posiadaniu umiejętności zgodnymi z wymaganiami standardów Just Beauty oraz możliwości wykonywania profesjonalnej stylizacji brwii.

DOSZKOLENIE

Zagadnienie doszkolenia ustalane jest indywidualne dostosowane do potrzeb kursanta. Na doszkoleniu opracowywane są błędy popełniane przez kursanta i praca nad ich wyeliminowaniem, pogłębienie warsztatu pracy. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do wcześniejszego wysłania certyfikatu świadczącego o możliwości wykonywania usługi oraz zdjęcia swoich prac.

Po ukończonym szkoleniu kursanci otrzymują Certfikat Marki Just Beauty, zaświadczający o posiadaniu umiejętności zgodnymi z wymaganiami standardów Just Beauty oraz możliwości wykonywania profesjonalnej stylizacji brwii.

SZKOLENIE INSTRUKTORSKIE

W ofercie przedstawiamy również szkolenie instruktorskie, rozpoczynające się egzaminem pisemnym teoretycznym oraz praktycznym. Po ukończonym szkolenia otrzymują Panie Dyplom Marki Just Beauty, upoważniający do prowadzenia szkoleń z zakresu Henny Pudrowej.

Przewiń do góry